Inauguracja rundy rewanżowej i cenne zwycięstwo

• autor: irokez7, 2012-03-23 22:56

EWPA WIELKOPOLSKA-PIAST KOBYLNICA 2:0

bramki;41'Baranowski Adam,75'Pytlak Dawid

Wielkopolska:Kiciński,Waskowski Marcin,Plewa,Wojciechowski,Marcinkowski,Brych(80'Pytlak Adrian),

Grysiński(70'Pytlak Dawid),Degórski,Rybak(90'Mączyński),Waskowski Maciej,Baranowski Adam.

Doskonale zaczęliśmy rozgrywki rundy rewanżowej.Pokonaliśmy wyżej notowanego rywala na własnym terenie 2:0.Piast jako zespół z czołówki nie pokazał niczego szczególnego.Miał kilka swoich sytuacji do zdobycia gola po stałych fragmentach ale to wszystko na co było stać przyjezdnych.Pierwszą bramkę po indywidualnej akcji zdobył w 41 min.Adam Baranowski a wynik spotkania podwyższył wprowadzony w 70 minucie Dawid Pytlak który zaskoczył bramkarza Piasta w 75 min "kąśliwym"uderzeniem z narożnika pola karnego.Sytuacji do podwyższenia wyniku oczywiście było więcej.Gole mogli zdobyć także Rybak,Waskowski,Brych oraz Baranowski lecz zabrakło precyzji i zdecydowania. Mecz wygrany zainkasowane trzy punkty których na pewno potrzeba nam jeszcze więcej by zapewnić sobie spokojny byt w tej klasie rozgrywkowej. Teraz czeka nas wyjazd do Śremu na mecz z Wartą.Miejmy nadzieję iż będziemy się cieszyć ze zdobyczy punktowej tak jak w pierwszej kolejce rundy rewanżowej.

sieraków-ewpa