NKS NIEPRUSZEWO-EWPA WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 0:7(0:2)

Bramki;Ołdyński-3,Degórski-2,Baranowski-2

Wielkopolska:Kiciński(75'Paplaczyk),Waskowski,Plewa A,Małecki,Mączyński(75'Bartkowiak),

Ołdyński,Degórski,Szypura,Brych,Pytlak,Baranowski

Inauguracja nowego sezonu wypadła wyśmienicie.Wysoko ograliśmy Niepruszewo 7:0.Gra toczyła się głownie na połowie gospodarzy którzy tylko kilka razy zdołali oddać kilka strzałów na bramkę Kicińskiego a pod koniec spotkania młodego Paplaczyka Krystiana.Doskonałe spotkanie zagrał nowy nabytek młody Ołdyński Radosław który strzelił w debiucie trzy gole.Bardzo dobre spotkanie rozegrał także Piotrek Brych.Po jego czterech asystach strzelali i Ołdyński i Baranowski Adam który zaliczył dwa piękne trafienia.Na listę strzelców wpisał się także Mirek Degórski który otworzył wynik spotkania po rzucie karnym na początku meczu oraz drugiej bramce gdzie popisał się strzałem z dystansu.

Na słowa uznania zasługuje cały zespół.Walka i zaangażowanie przyniosły efekty i oby tak pozostało w następnych kolejkach.W sobotnim meczu zadebiutowało trzech zawodników;Ołdyński Radosław(3 gole),Paplaczyk Krystian(bramkarz-od 75'),Bartkowiak Maciej(obrona od-75').Zabrakło powracających do zespołu po przerwie w grze,kontuzjach,wypożyczeniach;Soboczyńskiego,Marcinkowskiego,Rybaka oraz Plewy Przemysława.

Za tydzień w II kolejce w Komornikach gościć będziemy dużo mocniejszego przeciwnika jakim jest Obra Zbąszyń.

Mecz już w najbliższą niedzielę 26 sierpnia o godz.14.00.Serdecznie zapraszamy kibiców.