Pewne zwycięstwo w VIII kolejce

• autor: irokez7, 2012-10-05 17:11

RAKIETA GŁUPONIE-EWPA WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 0:3(0:1)

bramki;26',46'Baranowski Adam-2,87'Plewa Andrzej-1

Wielkopolska;Kiciński,Waskowski,Małecki,Soboczyński,Marcinkowski(90'Hachuj),

Rybak(80'Kazana),Degórski,Ołdyński,Plewa A,Baranowski,Brych(85'Mączyński).

Pewnym naszym zwycięstwem zakończyło się niedzielne spotkanie z Rakietą w Głuponiach.Gospodarze na tzw.'Łące' bo tak można nazwać boisko w Głuponiach nie potrafili stworzyć sytuacji zagrażającej bramce Andrzeja Kicińskiego.My natomiast bramek strzelilibyśmy 3 razy więcej gdyby celowniki napastników nastawione były trochę lepiej lub też trawa byłaby przynajmniej skoszona.Boisko oczywiście to sprawa gospodarzy więc to zostawmy.Pierwszą i jak się okazało jedyną bramkę w I połowie zdobył Adam Baranowski po mocnym płaskim strzale w długi róg bramki.Oddaliśmy również w pierwszej części kilka groznych strzałów.Bramki mogli zdobyć Brych Piotr który po swoim strzale trafił w słupek a także po silnych uderzeniach Małecki,Degórski  czy Rybak.

Natomiast już po przerwie bo w 46 min.drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Adam Baranowski,który ograł i zgubił obrońców podwyższając wynik meczu na 2:0.Przebieg II połowy to duża przewaga naszego zespołu,kolejne sytuacje do zmiany wyniku lecz bez powodzenia.Dopiero w końcówce bo w 87 min.bramkę na 3:0 zdobył Andrzej Plewa,który zwodem zwiódł obrońce i technicznym strzałem lewą nogą ustalił ostatecznie wynik meczu.

RAKIETA 0-EWPA 3.Kolejne 3 punkty zdobyte.Za tydzień do Komornik przyjeżdża dotychczasowy lider Płomień Przyprostynia.Nasz najbliższy przeciwnik ma sześć punktów więcej od nas.Powalczymy oczywiście tak by ta przewaga zmalała tylko do trzech.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz i liczymy na gorący i kulturalny doping.

EWPA-WARTA SIERAKÓW