BRYCH,MAĆKOWIAK(WOJCIECHOWSKI 90'),WASILEWSKI(MAJCHRZAK 65'),KAZANA(IDZIKOWSKI 46'),

3:1 SAMOBÓJCZA OBRA.

KARTKI:
PLEWA PRZEMYSŁAW-ŻÓŁTA
KICIŃSKI ANDRZEJ-ŻÓŁTA

Mecz z Obrą musieliśmy wygrać i tak się stało.Nasz dorobek punktowy do VII kolejki był bardzo mały więc
trzeba było to nadrobić.Zagraliśmy w końcu tak jak sami tego sobie byśmy życzyli i tak jak kibice by tego
oczekiwali.
Obra jak na zespół z czoła tabeli nie pokazał nic.Zaczęli ostro i po I połowie prowadzili 1:0.Druga odsłona po rozmowie w przerwie meczu z trenerem przyniosła już naszą lepszą grę
 i najpierw wyrównanie Mirka Degórskiego z rzutu karnego po faulu bramkarza Obry.Następnie dwa gole
samobójcze przyjezdnych no i wygrywamy 3:1 .W tym meczu to Obra była faworytem jednak nie poradziła sobie
z niżej notowanym rywalem.Mecz mógł zakończyć się jeszcze wyżej gdyby Mirek wykorzystał drugi rzut karny
jaki mieliśmy gdzie tym razem w polu karnym faulowany był Piotrek Brych.
Sześć poprzednich kolejek mieliśmy pecha i szczęście nam nie dopisywało jednak dzisiaj było zupełnie inaczej
i mamy pierwsze zwycięstwo.
Cieszą trzy punkty i oby tak dalej w następnych spotkaniach.
W VIII kolejce zagramy w najbliższą sobotę w Opalenicy z Promieniem.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to wyjazdowe spotkanie.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [893]

autor: ~josef1003 2009-10-05 14:32:14

avatar Witam wszystkich Kibicow , obserwatorow no i oczywiscie zawodnikow : okregowki i B-klasey bo to wlasnie oni dali przyklad jak wygrywa sie z druzynami z gory tabeli . Przy tej okazji gratulacje dla wszystkich.Nie moge pominac tych komentarzty wiec ja tez dodam co ja o tym mysle.Pisalem ostatnio, ze ja nie podpowiadam bo wszyscy nie powini z boku krzyczec, wiec po bardzo madrej i konstruktywnej rozmowie najpierw z Darkiem  i z Prezesem podjelismy decyzje , ze to ja bede podpowiadal.Musze w tym miejscu rowniez pochwalic i pogratulowac Darkowi z sukces B-klasy, ja go doskonale rozumie i dziekuje za jego zaangarzowanie, on chce dobrze i robi to bo chce druzynie pomoc. Wyjasnilismy sobie nasze problemy i jest pierwsz i nie ostatnie zwyciestwo , ja bede zawsze powtarzal , ze sila tkwi w kolektywie a my juz powoli nim jestesmy.Jeszcze raz gratulacje i startujemy  do odrabiania punktow .Dziekuje za krytyke i pomoc

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.