CZARNI KAZMIERZ-WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 2:2 (2:0)
18'CZARNI,
80'ŁYSEK ADAM,
86'WASKOWSKI MACIEJ
Bardzo cenny punkt wywalczyliśmy z Czarnymi w Kazmierzu. Ponieważ nasz dorobek punktowy jest nikły w naszej
sytuacji to właśnie ten jeden punkt jest na wagę złota.Mecz nie zaczął się jak zwykle po naszej myśli bo to w pierwszej połowie gospodarze dominowali na boisku i to oni objęli prowadzenie najpierw około 10 minuty,a potem
w 18 i było już 2:0.Druga połowa to zupełnie inna gra i po małych roszadach w ustawieniu i zmianach to my narzuciliśmy gospodarzom swój styl gry i z zacięciem dążyliśmy do zmiany wyniku.Naszą przewagę udokumentowaliśmy bramką dopiero w 80 minucie.Zaczęło się na 20 metrze gdzie faulowany był Plewa Andrzej,do rzutu wolnego podszedł Degórski Mirosław i silnie uderzył futbolówke ponad murem piłkę zdąrzył wygarnąć z bramki golkiper miejscowych a bezpańską piłkę głową do bramki wbił Łysek Adam i było 2:1.
Po tej kontaktowej bramce nacisnęliśmy jeszcze mocniej gospodarzy i udało się w 86 minucie.Wprowadzony w drugiej połowie Maciej Waskowski przytomnie zachował się w polu karnym i po małym zamieszaniu i błędach obrońców Czarnych strzelił wyrównującą bramkę.Gospodarze jeszcze próbowali kontrować lecz bardzo dobrze
dysponowany zresztą jak zawsze nasz bramkarz Andrzej Kiciński już nie skapitulował i mecz zakończył się podziałem punktów.
Ostatnia kolejka rozgrywek w kl.Okręgowej zach.odbędzie się w niedzielę 15 listopada a zagramy u siebie z Lipnem Stęszew.Serdecznie wszystkich kibiców zapraszamy na to ostatnie jesienne spotkanie.