SOKÓŁ DUSZNIKI-WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 1:2(0:2)

bramki;Baranowski,Wojciechowski(karny)

Wielkopolska;Ciecierski,Plewa,Wasilewski,Wojciechowski,Makowiecki,Chełmiński D,Małecki,

Chełmiński H,Antysiak,Łysek,Baranowski

Kolejne ważne punkty zdobyliśmy w Dusznikach ogrywając miejscowych 2:1.Wynik do przerwy 2:0 po bramkach najpierw Adama Baranowskiego a chwilę pózniej bramka Szymona Wojciechowskiego z rzutu karnego.Po przerwie dla nas kolejne 100% sytuacje co najmniej 4 lecz bez podwyższenia wyniku.Jednak jeśli my nie chcieliśmy strzelać to zrobili to gospodarze.Końcówka przy wyniku 2:1 była bardzo nerwowa jednak doskonale dysponowany tego dnia Arek Ciecierski był nie do pokonania.Trzykrotne efektowne jego parady uchroniły nas od zmiany wyniku.Brawo "Cicik".

Teraz w niedzielę gramy z Patrią Buk.Na pewno jesteśmy faworytem tego pojedynku i powalczymy oczywiście o kolejny komplet punktów.Mecz w najbliższą niedzielę na stadionie w Komornikach o godzinie 14.00.Serdecznie zapraszamy.