WARTA SIERAKÓW-WIELKOPOLSKA KOMORNIKI 1:4(1:2)

bramki:38'Antysiak,44'Wojciechowski(karny),72'Urbański,82'Plewa

Wielkopolska:Ołdyński,Sobociński,Małecki,Wojciechowski,Marcinkowski,Łysek(19'Antysiak),

Ołdyński('57Chełmiński D)Becker,Plewa,Chełmiński H(70'Urbański),Idzikowski

Sponsorem dzisiejszego wyjazdu na mecz do Sierakowa był p.Josef Kurzok  firma Weilburger.Serdecznie dziękujemy.

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśliśmy pokonując Wartę w Sierakowie.Mecz zaczął się niezbyt dobrze bo już na początku zawodów gospodarze po rzucie rożnym objęli prowadzenie.Szybko próbowaliśmy wyrównać lecz strzały Beckera,Plewy czy Ołdyńskiego mijały bramkę miejscowych.Przyszła jednak 38 minuta.Z lewej strony dośrodkował Plewa do wbiegającego w pole karne Antysiaka który delikatnym lobem pokonał golkipera Warty.Było 1:1 i gospodarze byli delikatnie poddenerwowani.Tuż przed przerwą do zagranej piłki w pole karne dopadł Bartek Becker i próbując oddać strzał został sfaulowany.Sędzia bez wahania podyktował rzut karny który na bramkę zamienił Szymon Wojciechowski.Do przerwy wynik brzmiał 2:1 dla Komornik.

Po zmianie stron gospodarze "bili głową w mur".Dobrze ustawiona defensywa i zrealizowane nasze założenia taktyczne praktycznie nie pozwoliły na swobodną grę Warty.Przycisnęliśmy jeszcze mocniej team z Sierakowa co zaowocowało kolejnymi bramkami.Najpierw w 72'po rzucie rożnym niezdecydowanie obrońców Warty wykorzystał Urbański i strzelił trzeciego gola dla Wielkopolski a 10 minut później w 82' wynik meczu na 4:1 ustalił mocnym strzałem zza pola karnego Andrzej Plewa.

Umocniliśmy się tym samym w czołówce tabeli inkasując kolejne trzy punkty.Za tydzień w Wielką Sobotę nasza drużyna pod wodzą Dariusza Janickiego zagra o godz.16.00 z Lipnem Stęszew.Już dzisiaj serdecznie wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.