To nie mecz to...to DERBY....myśl o tym bez przerwy!!!

WIELKOPOLSKA KOMORNIKI ws ORKAN KONARZEWO 3:2(2:1)

bramki:3'Baranowski,15'Łysek,33'Orkan,85'Idzikowski,86'Orkan

Wielkopolska:Ołdyński,Sobociński,Wojciechowski,Małecki,Marcinkowski,Degórski(46'Chełmiński D),

Ołdyński(80'Antysiak),Becker(85'cz.kart)Plewa(46'Idzikowski),Baranowski,Łysek(65'Chełmiński H)

kartki:Plewa,Małecki,Becker

Wyśmienicie rozpoczęliśmy potyczkę derbową z Orkanem Konarzewo.Bardzo szybko strzelony gol bo już w 3 minucie przez Adama Baranowskiego dodał nam skrzydeł.Graliśmy szybko i z polotem.Zdecydowanie pierwsze 25 minut należało do nas.Drugą bramkę zdobył w 15' Adam Łysek i to było na tyle.Gra wyrównała się i coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni.Tak też się stało i po błędzie i niezdecydowaniu obrońców bramkę kontaktową zdobył Orkan.Wynik 2:1 dla miejscowych.

Po zmianie stron ciekawe akcje przeprowadzały obydwa zespoły jednak nic z tego nie wynikało aż do 85 minuty.Niepilnowany przed polem karnym piłkę otrzymuje Szymon Idzikowski i podwyższa wynik na 3:1.Orkan nie składa jednak broni i tuż po wznowieniu z środka pola zawodnik przyjezdnych strzałem z środka boiska zaskakuje naszego golkipera i zmniejsza rozmiary porażki na 3:2.Wynik zawodów już do końca meczu nie uległ zmianie.Derbowy pojedynek mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności przy Jeziornej w Komornikach.

Były bramki,ciekawe akcje i najważniejsze jak to bywa podczas meczy derbowych nie doszło do ekscesów czy też bójek do jakich dochodziło w przeszłości.

Kolejne zawody rozegramy w niedzielę 18 maja w Głuponiach z Rakietą.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.