KATASTROFA W OSTATNICH MINUTACH SPOTKANIA.

• autor: irokez7, 2010-03-28 17:06
WIELKOPOLSKA -ŚWIT PIOTROWO 1:2

bramki;
51'Plewa Andrzej
80'goście
90'goście

Wielkopolska;
Kiciński,Soboczyński,Waskowski Marcin,Wojciechowski,Plewa Przemysław,
Brych(80'Becker),Błaszczyk,Wasilewski(85'Drgas),Plewa Andrzej,
Waskowski Maciej(75'Idzikowski)

rezerwa;
Kazana,Ciecierski,Majchrzak,
kartki;
żółta;65'Wasilewski Łukasz
Niedziela 28.marca 2010 roku niestety nie zostanie zaliczona do udanych.Tego dnia ponieśliśmy porażkę
w meczu którym jak w zeszłym tygodniu faworytem nie byliśmy a do 80 minuty prowadziliśmy i zanosiło się na niespodziankę.
W Przyprostyni konsekwentnie zagraliśmy w obronie i nie dopuściliśmy do utraty gola,a dzisiaj zabrakło koncentracji
na ostatnie 10 minut w których to Świt strzelił dwie bramki i wygrał mecz.
W pierwszej połowie spotkania gra wyrównana,ataki gości jak i nasze.Na bramkę gości grozne strzały oddawali
Wojciechowski Szymon a także Brych Piotrek.Grający w napadzie Waskowski Maciej także miał swoją szansę
lecz nie było mu pisane zdobyć gola w tym spotkaniu.Pierwsza połowa zakończyła się 0:0.
Druga połowa to już coraz śmielsze nasze ataki które zaowocowały bramką w 51 minucie.
Wasilewski zagrał do Waskowskiego Macieja a ten dokładnie dograł na 20 metrze do Andrzeja Plewy,który nie namyślając się długo strzałem z dystansu pokonał golkipera gości.
Mieliśmy przewagę i chwile pózniej kolejna nasza sytuacja na bramkę.Za zagranie ręką obrońcy gości w polu karnym sędzia podyktował 11-tkę.Do piłki podszedł Łysek Adam i niestety nie zdołał pokonać golkipera gości.
Jak to się mówi niewykorzys....... sytuacje ..........Tym razem to się sprawdziło i w 80 minucie goście wyrównali.
W 90 minucie katastrofa wprowadzony minutę wcześniej 50 letni doświadczony zawodnik Piotrowa wbiega w pole karne przedłuża zagranie z środka pola w wygrywa mecz dla Świtu.
W meczu z liderem naszej grupy wiadomo -faworytem nie byliśmy lecz można było wynik 1:0 lub nawet 1:1 utrzymać
do końca spotkania.Zaangażowanie i walka była w całym spotkaniu lecz zabrakło koncentracji w ostatnich minutach
i z trzech no może jednego punktu nie mamy nic.
Teraz po punkty jedziemy w wielką sobotę na 16.00 do Lwówka zmierzyć się z tamtejszym Mawitem.
Oby zaangażowanie i walka na boisku przyniosła nam punkty.

EWPA-KŁOS