EWPA WIELKOPOLSKA KOMORNIKI-PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2:1(0:0)

Wielkopolska;Kiciński,Waskowski Marcin(80'Mączyński),Soboczyński,Wojciechowski,Wasilewski,Małecki(89'Łukasik),

Becker,Szymański,Degórski,Brych,Waskowski Maciej.

bramki;55'Waskowski Maciej,65'Szymański Adrian,85'Płomień.

Wielkopolska Komorniki mimo kilku osłabień kadrowych pokonała na własnym stadionie wyżej notowanego i bardziej doświadczonego rywala z Przyprostyni 2:1.Goście chociaż bardziej ograni w tej klasie rozgrywkowej nie zdołali zdobyć nawet jednego punktu w Komornikach.W sezonie 2009/2010 goście na inauguracje tamtych rozgrywek pokazali nam jak należy grać w tej klasie rozgrywkowej pokonując nas 6:1.Na wiosnę tego samego sezonu 09/10 już tak łatwo z nami nie mieli i w rewanżu na wiosnę wygraliśmy w Przyprostyni 1:0.To niedzielne spotkanie 31 pazdziernika pokazało iż każdy z każdym może wygrać jak i przegrać.Oczywiście mecz wygra ta  ekipa która strzela bramki.W tym dniu to my je zdobywaliśmy i dopisujemy sobie kolejne trzy oczka.Bramki dla naszego zespołu zdobywali Waskowski Maciej w 55 minucie i Szymański Adrian w 65.Przyjezdni zdołali strzelić bramkę kontaktową w 85 minucie spotkania.

W najbliższej kolejce czeka nas mecz w Buku z NKS Niepruszewo.Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 listopada o godz.14.00.Zbiórka zawodników na stadionie w Komornikach o 12.30.

W czwartek nie odbędzie się trening na Orliku w Wirach.